Hakkımızda

Adanır Gayrimenkul Emlak;

Her çeşit gayrimenkulün alımı, satımı ve kiralanmasında profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Arzu edilen yer ve fiyatta gayrimenkul taleplerini bulmak bizim görevimizdir. Sitemizden, portföyümüzdeki Emlakları istediğiniz an inceleyebilirsiniz. Kullandığımız otomatik Emlak yönetim sistemi ile portföyümüzde kayıtlı Emlaklardaki değişiklikler anında İnternet Sitemize yansımaktadır. Böylelikle site ziyaretçilerimize güncel bilgiler sunmaktayız. Satılık veya Kiralık gayrimenkulünüzün portföyümüze eklenmesi için Telefon ile iletişim kurabilirsiniz.(İsterseniz Whatsapp dan Emlak bilgileri ve resimlerini gönderebilirsiniz.)

Aradığınız Emlaklar için 0 (533) 383 20 46 - 0 (532) 368 34 17 Telefon numaramızdan Emlak talebinizi iletebilirsiniz. Danışmanlarımız tarafından en kısa zamanda. Aradığınız özellikteki emlak portföyümüze eklendiği anda otomatik olarak bilgilendirileceksiniz. Adanır Gayrimenkul Emlak Hizmetleri; Tüm hizmetlerimizde, güvenilirliği ve dürüstlüğü en önemli prensip olarak kabul eden Firmamız sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

ADANIR GAYRİMENKUL 1999 dan bugüne emlak ve gayrimenkul güvenilir hizmet vermekte tecrübeli kadromuzla gayrimenkul sektöründeki değişiklikleri ve talebi yakından takip eder

 
https://www.adanirgayrimenkul.com/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -